| CasaFostar a întrebat:

se meria un Lg G2 mini pe Allview x1 soul?

Dau Funda!

P.S Num dati gsmarena...

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În primul rând, NU am priceput ce are gsmarena.com =))

Dacă NU te pricepi să citeşti/interpretezi specificaţiile tehnice ale unui telefon, atunci mai bine te LAŞI de schimburi "dubioase"!

Allview X1 Soul este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www. gsmarena.com/compare.php3? idPhone1=6077&idPhone2=5996

Toate cele bune.

| WithoutName123456789 a răspuns:

Parerea me e ca nu se merita, deoarece Lg G2 mini are o camera de 8 megapixeli, iar Allview X1 Soul are 13 megapixeli.Lg G2 mini are procesor mai slab, memorie ram mai mica.Eu te sfatuiesc sa nu dai Allview X1 Soul pe Lg G2 mini.