| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Nokia E50 ca nou, putin folosit, telefon care a fost expus intr-o vitrina in magazine gen Germanos. Problema lui este ca:

"Datorita manipulari mijlocul prezinta urme mici de uzura,defectul consta in faptul ca telefonul nu poate tine ora setata, sta 30 minute apoi revine la ora 03, 00. Poate fi cauzata de soft sau din placa telefonului." (Citat din anunt)

Poate fi remediata aceasta problema? Astept un raspuns,

Multumesc,

1 răspuns:
| AliLina2 a răspuns:

Da.o poti remedia. daca e de la soft, il repari..http://soft-repair.blogspot.ro/......ition.html
Iar daca e de la placa de baza.o poti cumpara..scrii pe net placa de baza Nokia e50 si sunt o suma de site-uri care vand.