| DeedeDeX a întrebat:

Bune TPU.As vrea sa primesc niste sfaturi despre ce sa imi cumpar dintre Iphone 5 sau Iphone 4S
Daca stiti ceva avantaje/dezavantaje va rog sa imi scrieti happy
Dau FUNDA pentru cel mai folositor si detaliat raspuns
Multumes anticipat tuturor celor care imi raspundeti la aceasta intrebare

6 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Primul avantaj este marimea ma refer la Iphone5 al doilea este performanta, viteza si mnoh ultima generatie

| Incarcare a răspuns:

Au exact aceleasi functii. Iphone 5 e mai mare putin. Si Iphone 4s e mai ieftin ca e mai mic.

| xxx8 a răspuns:

Cu oricare dintre ele tot aceleasi lucruri le poti face doar ba chiar camera foto de la iphone 4s e mai buna ca cea de la iphone5

| IubithaThaa a răspuns:

Buna, eu am iPhone 4s, inainte am avut 5 dar l-am vândut pentru ca nu tine bateria mai mult de 5 ore ..nu mai zic daca vrei sa te joci un joc s au sa vorbești 2 ore la telefon. Eu iti recomand iPhone 4 s

| ExpertMen a răspuns:

Performata si ecran mai mare:Iphone 5

| SkJoel a răspuns:

Normal gandit Iphone 5 : 1.Are ecranu de 4 inch 2.Ruleaza mai bine programele din el si pe internet 3.Bluetooth 4.0 wireless 4.Stand by Time : Up to 225 hour 5. Iti inregistreaza cu 1080 hd etc Ca sa te convingi si singur uite aici un site http://www.apple.com/iphone/specs.html