| Bybyutzzzz a întrebat:

Vreau sa va pun si eu o intrebare, ce parere aveti, sa imi cumpar iPhone 4S sau Samsung Galaxy S II? stiu ca telefoanele de la Samsung sunt foarte bune, ca inainte aveam Galaxy S plus, dar mi l-am pierdut...sad, totusi as vrea sa stiu si cum e un iPhone...
P. S. funda pentru cel mai folositor raspuns

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

La Iphone platesti cam 30% din pret pentru brand, daca iti permiti atunci poti sa incerci si iphone mai ales daca ai avut deja un Samsung.

| Bybyutzzzz explică (pentru suntserios):

IPhone-ul a castigat! laughing

| suntserios a răspuns (pentru Bybyutzzzz):

Daca iti permiti ai facut alegerea cea buna daca iti permite bugetul. Eu am un Samsung S plus si sunt f multumit de el, daca iti luai S2 era cam acelasi lucru cu S plus, asa ai ceva nou.

6 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Samsung galaxy s2-super telefon la un super pret si destul de rezistent in ciuda aparentei.Atentie! daca ai scapat un iphone pe jos s. a dus dracu' si retina si tot..se zgaltie toate prin el..si costa un morman de bani..deja mi. e rau.Numai bine!

| QiCKaaTc a răspuns:

IPhone 4S, e un model nou, cu multe aplicatii, design modern, performant... Iti recomand IPhone.

| WORTEX a răspuns:

Samsung Galaxy S II. Un prieten de-al meu are acest telefon si e foarte bun. Si iPhone este bun ca performanta, dar S II este mai rezistent la trante si are un design mai modern. Decizia e a ta. BAFTA!

| georgealekas a răspuns:

Eu am iPhone 4S si este foarte bun bateria tine aproape 3 zile si eu il folosesc foarte mult.Iti recomand iPhone 4S.Are si multe aplicatii.