| catutzu25 a întrebat:

Buna tpu.As avea o intrebare(pentru pasionatii de fotbal).Cum as putea sa-mi imbunatatesc sutul la fotbal.As vrea ceva sfaturi pentru antrenamente mai bune(sa se vada rezultate). Multumesc anticipat...Cel mai folositor raspuns dau funda.

Răspuns Câştigător
| Catalinn7 a răspuns:

Ca sa iti imbunatatesti sutul in forta fa exercitii pentru picioare....alergari pe distante lungi... iar daca vrei efect sau altele trebuie sa stii teorie apoi sa pui in practica de multe ori sa te antrenezi

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti imbunatati sutul trebuie sa faci forta in picioare si sa exersezi suturi de la distanta.

| suffarstar a răspuns:

Nici eu nu sunt prea bun la suturi, dar macar stiu ceva teorie. Daca vrei sa sutezi, trebuie sa te hotarasti cu sutezi.Cu interiorul e cel mai bine. Daca vrei sa o dai plasata,inainte de a suta, trebuie sa te pozitionezi cumva in lateralul mingii, nu in fata ei. Daca sutezi cu stangul, te pozitionezi in dreapta, si invers.Inca incerc sa descifrez cum suteaza Cr7.

| Bitzuu88 a răspuns:

Am si eu o intrebare big grin cum sa ti-l imbunatatesti? adica sa ai forta sau sa dai cu efect sau ceva de genu big grin
just asking!