| Costei_Calin_1993 a întrebat:

Cand apare update de soft pentru Samsung galaxy trend lite de la Orange?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Producatorul Samsung a dezolvtat o singura versiune de Android pentru acest telefon, mai exact Android OS v4.1.2 (Jelly Bean). Nu a fost anuntata o alta versiune de software pentru acest telefon.

Cu prietenie,
Orange Helper

| hp8510p a răspuns:

Nu o sa apara update pentru el. Update-urile apar pentru telefoanele mai scumpe si mai performante care pot sa duca noua versiune de Android.Trebuie sa ai Android 4.1 si acolo o sa ramai

| jackpot9 a răspuns:

Niciodata inceraca sa gasesti pe net actualizari si sa le instalezi pe ODIN si uitate pe youtube la vreun tutorial FUNDA? happy