| AndreeaMaria121212 a întrebat:

Cand intru pe wi-fi sau date mobile(foarte rar pe date mobile,o singura data cred ca am patit) mi se face ecranul negru si intra automat pe ecranul de blocare, jos aparand mesajul ca se conecteaza la wi-fi.Mentionez ca am un s6 edge, si am avut grija de el mana acum.
De ce tot imi intra telefonul pe ecranul de blocare? E de vina wi-fi-ul sau telefonul?

Răspuns Câştigător
| Lebada_Andrei_2000 a răspuns:

Pune telefonul in priza si vezi daca merge. Daca nu merge pune-i picioare.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa, e Samsung... Zi mersi că nu ți-a luat foc!

| Alexgabr1234 a răspuns:

Telefonul e stricat.Dul la reparat.

| gfghdgfhnrg a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti retardat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru gfghdgfhnrg):

Auzi neghiobule, mă cunoști de undeva ca să mă jignești?