| AD1027 a întrebat:

Când primesc un mesaj in locul diactriticelor (ţ,ş) primesc semne de intrebare. la fel si cand primesc un mesaj care contine emoticoane de pe o tastatura instalata, eu am Go Keyboard 2015 si persoana de la care primesc semne de intrebare in loc de ţ/ș sau emoticoane tot Go Keyboard 2015 are. telefonul meu e Alcatel One Touch. va rog frumos care stiti cum pot rezolva problema raspundeti. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Pingu78 a răspuns:

Posibil a expirat aplicatia.Dezinstaleaz-o si instaleaz-o din nou, eventual si tu si persoana de la care primesti mesaje