| qieiqpalz a întrebat:

Care ar fi cel mai bun telefon pana in 900 lei in afara de xiaomi redmi note 7?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ceva second hand

| BurteaSebastian a răspuns:

Nokia 5, Samsung galaxy j2 pro 2018, Asus zenfone live

| qieiqpalz explică (pentru CristiDinBucuresti):

M-m gandit dar nu stiu daca sa am incredere in olx

| CodreanuC a răspuns (pentru qieiqpalz):

Stiu eu un GSM de pe olx, de increderee! Am un LG V30 ca si nou, fara probleme de la ei

| qieiqpalz explică (pentru CodreanuC):

Si eu am vazut ca au multe telefoane destul de ieftine si credeam ca e fake tot...deci zici ca is de incredere?

| gelu1970 a răspuns:

La 900 lei îți cumperi un mi a2 nou.
Redmi note 7 de asemenea e ok. Și tot nou il găsești la 900 lei.

| gelu1970 a răspuns:

Mi a2 albastru, 4ram, 64gb stocare 175 €.
Dacă pui drumul până in țară, cei 200 € ai tăi iți ajung.

| Bogdan70001 a răspuns:

AMIce degeaba incerci sa capi de Xiaomi. Te asigur ca nu exista telefon nou mai bun decat Redmi Note 7 sau MI A2.Accepta treaba asta.FIe iti iei un MI A2 sau Redmi Note 7 care rup in pretul asta fie iti iei ceva de firma, dar mult mai slab.