| dumdududum a întrebat:

Care ar fi cel mai putin costisitor mod de a-mi cumpara un Iphone 4? Abonament, second-hand, etc...

2 răspunsuri:
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Inchiriezi un Iphone rolling on the floor
SH cel mai bine, doar sa nu aiba zgarieturi, daca are schimbi ecranul si pui folie de protectie, daca are zgarieturi si pe spate bagi o carcasa nouawinking funda?

| BibleThump a răspuns:

Cel mai bun mod e ori sa il iei la liber, pentru a nu fi legat de acel telefon, sau second-hand, de la o persoana de incredere, care stie sa aiba grija de el. Funda? happy