| Steve9999 a întrebat:

Care ar putea fi problema unui telefon care s-a inchis din senin si care nu se mai deschide sau încarcă si cum l-as putea repara?

4 răspunsuri:
| ioan452 a răspuns:

De la sistemul de operare sau poate bateria care s-a stricat.

| Steve9999 explică (pentru ioan452):

Si ce pot sa fac?^_^

| ioan452 a răspuns (pentru Steve9999):

Sa îl duci la un service gsm sa îl repare sau sa îți spune ce are exact.

| Pati2500c a răspuns:

La mine a fost display ul, s-a inchis si nu se mai aprindea. Am fost cu el la service si au zis ca nu se poate face cu garantia si ca e mai bine sa iau altul pentru ca nu merita