| dudu1996 a întrebat:

Care ar trebui sa-l aleg Nokia e6 sau Samsung galxy s2, vreau in acelasi timp un telefon cu performante si nu prea mare, sau recomandati-mi voi un telefon mai bun.(funda!)

Răspuns Câştigător
| Skin12 a răspuns:

Eu ti-as recomanda S2, are android 4.0 si o camera foarte buna, fata de e6 e mult mai bun, Nokia-u nu are androidbig grin
si o sa te plictisesti de Simbyanbig grin

2 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Sincer ti-as recomanda un Allview P4. Este un telefon destul de performanta care nu costa asa de mult.

Iti recomand sa arunci o privire aici: http://bit.ly/13OlJhF peste parerile celor care l-au cumparat deja.

| BezeaToxica a răspuns:

Salut! Eu zic Samsung si cine iti mai zice de Allview sa nu ii bagi in seama deoarece chiar daca telefoanele Allview sunt performante si atrgatoare sunt chinezarii! Poti lua un S3 mini...Bafta!