| Paul_Radulescu_1990 a întrebat:

Care dintre iphone 3gs 16 gb, sasmung galaxy ace si Samsung galaxy mini 2 e mai bun la jocuri, camera si net?

6 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Dintre astea 3 este Samsung galaxy ace este mai bun la jocuri la camera si pe net, dar eu ti-as recomanda un HTC, un HTC este foarte bun si la jocuri si la camera si la net nu conteaza de care HTC este!

| IulianDornianu61 a răspuns:

Astia se inseala, nu ii asculta. Ca sa iei un iphone 3gs, iti trebuie vreo 600-900 de lei daca il iei de pe site-uri gen okazii si sa fie sigilat. Iti recomand galaxy mini 2, pentru ca iphone 3gs are jocurile cu plata toate, iar galaxy ace are camera foarte proasta pentru filmulete. In ordinea crescatoare la camere, ar fi: galaxy ace, iphone 3gs si mini 2. Iti recomand mini 2 pentru ca e mai ieftin decat celelalte 2 terminale, si totodata mai nou decat ele. Mentionez si ca Samsung galaxy ace vine cu android 2.2 si i se poate face update la 2.3, iar mini 2 vine cu android 2.3 si i se poate pune android 4.1 jelli bean. Spor!

| Raptorz a răspuns:

Pai eu am un mini 2. iphone 3gs este deja exclus fiind un telefon vechi.
Cu net-ul n-am nici o problema functioneaza excelent la fel si la jocuri faca lag!, dar la camera este intrecut de galaxy ace.
Tu decizi, eu unu am ales mini 2 deoarece nu prea maintereseaza camera, ci jocurile si net-ul.

| Raptorz a răspuns:

P.S.: Pe galaxy ace nu functioneaza temple run sau subway surf.

| Paul_Radulescu_1990 explică:

Eu nu am money pentru HTC decat pentru desire si wildfire

| Paul_Radulescu_1990 explică:

Eu acum am un iphone 3gs 16 gb as putea prii un galaxy pentru el?