| Dei17MI a întrebat:

Care e mai bun dintre Iphone 3gs 32 gb si Samsung galaxy ace 5830?

Răspuns Câştigător
| matatare a răspuns:

Categoric Iphone 3Gs, Apple face telefoane mult mai bune decat Samsung, iphonurile sunt durabile adica dupa 4 ani de folosinta merge la fel de rapid pe langa Samsung care dupa 1-2 ani incepe sa mearga mai greu, asa ca sfatul meu este iti iei iphone chiar daca e putin mai scump, isi merita banii.

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Deși nu sunt fan Apple, dintre cele două menționate de tine, iPhone este cel mai bun.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Te sfatuiesc 3GS, dar trebuie sa tii cont de durata bateriei care scade treptat, pana ajunge sa te tina cateva ore! Dupa 1an-2 de viata a telefonului bateria abia mai tine 1zi.Dar e peste Galaxy Ace.

| Raptorz a răspuns:

Cum naiba un telefon de pe vremea lu' bunicu' care are un ios praf sa fie mai bun decat ace....eu nu va inteleg... o fi el iphone dar se poate trai si fara iphonetongue