| Deyne a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus pe care pot sa il instalez pe telefon? Am folosit 360 security, dar acesta imi blocheaza telefonul.

5 răspunsuri:
| Skippy223 a răspuns:

ESET Mobile Security&Antivirus(Android)
Bullguard Mobile Security&Antivirus(Android)
Norton Security&Antivirus(iOS&Android)
Astea 3 sunt foarte bune, acum depinde si de preferinte. Incearca-le si vezi care iti convine tie mai mult.

| faLLeNNN a răspuns:

Advanced Mobile Care.

| AlexSarpe a răspuns:

Securiti

| gelu1970 a răspuns:

Eset care poti sa il folosesti free daca nu vrei sa il platesti si bitdefender free. nu blocheaza telefonul si sunt destul de eficienti.
ii gasesti in play.

| KRLL a răspuns:

BitDefender.E foarte bun si are si multe optiuni(antifurt, alarme, gasire de la distanta) e si free dar e si contra-cost cu 3, 50lei pe luna.