| Screwy a întrebat:

Se merita sa pun un antivirus pe telefon? Cand intru pe unele site-uri, ma trimite pe magazin play sa instalez un antivirus. Am momente cand telefonul meu are lag. Daca da, spuneti-ma si ce antivirus. Multumesc!

3 răspunsuri:
| mihaituneup a răspuns:

Antivirusul gratis=0

| Minimalistul a răspuns:

Un telefon cu antivirus sau fara, tot asa se infecteaza.

| Alex1510 a răspuns:

Merita sa pui daca vrei ca telefonul tau sa fie protejat.[ex:ca atunci cand noi oamenii mancam iarna citrice sa nu racim (oameni=telefoanele citricele=ativirusii raceala=virusii)] Telefoanele fara antivirus sunt extrem de vulnerabile si se pot infecta cu virusi foarte usor!
Mai bine descarcati unul dintre aceste antivirusuri:
Avira
CM Security
Bitdefender
360 Security
Mobile Security & Antivirus Avast