| andra2001sky a întrebat:

Care este mai bun:iPhone 4 sau Samsung Galaxy Slll?

Răspuns Câştigător
| gmxromania78 a răspuns:

Salut!
Categoric Samsung Galaxy SIII. Este mai bun din pct. de vedere la tot decat iPhone-ul! iPhone-ul este mai mult pentru a da impresie...

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy S3, deoarece este mai performant dpdv tehnic ( este mai bun şi decât iPhone 5 ).

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2233,2141,169

Toate cele bune.

| MaxKiller911 a răspuns:

Ce intrebare stupida! E ca si cum ai intreba ce este mai tare betonul sau apa...in orice caz S3 este MUT mai performant decat iphone in toate privintele

| DASMaRiA a răspuns:

Samsung Galaxy SIII pentru ca are mult mai multe aplicatii!