| Botos_Adi_1980 a întrebat:

Care este mai bun si de ce vă rog sa argumentați
Samsung galaxy A8 2018,
Samsung galaxy s8,
Samsung galaxy j7,
Huawei p20 lite.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Care e mai bun (citește performant) și argumentele le găsești aici:
https://www.gsmarena.com/......mpare.php3

| gelu1970 a răspuns:

Galaxy S8
E cel mai performant

| MihaiNicu23 a răspuns:

J7 mi se pare cel mai bun mai ales cel din 207 e bun si la camera si la tot ce tine de grafica si are si o capacitate destul de buna a bateriei.

| Bogdan70001 a răspuns:

Pai,cam greu, ce pot sa-ti zic din start este ca J7 si A8 sunt eliminati.Acm ai de ales intre Huawei P20 Lite si S8 fiecare are avantaje si dezavantaje.Desii eu sunt fan Huawei intre Huawei 20 Lite si S8, aleg S8. Daca era vorba despre un P20/P20 Pro alegeam Huawei-ul

| OnePiece a răspuns:

In ordine: S8 > A8 2018 >= P20 lite > J7 2017. Dar daca vrei baterie cumpara-ti J7.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiMarin499 a răspuns:

Din toata lista asta cel mai bun ar fi Samsung galaxy S8 a fost varf de gama anul trecut și e un telefon excelent.