| MTL a întrebat:

Care telefon este mai bun dinte Samsung Galaxy S Advance Si Samsung Galaxy Ace? Spuneti si de ce

Răspuns Câştigător
| Cinevacareiubesste a răspuns:

Eu zica ca Samgung GSA este mai bun!

Uite aici:

http://geekaphone.com/......-S-Advance

3 răspunsuri:
| IQBoxGeek a răspuns:

S Advance i9070, clar. Display Super AMOLED mai mare si procesor dual core. Pretul e putin mai mare, ce-i drept, dar poate merita sa dai ceva bani in plus. Sper ca ti-am fost de folos.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Galaxy Ace este intr-o clasa diferita fata de S Advance!
Dar avand in vedere ca nu mi-a placut niciodata Galaxy Ace, iti recomand sa mai pui putini bani si sa iti iei Galaxy S Advance!
Nu are sens sa iti dau specificatiile, pentru ca deja ai vazut in mare cum este - Dar ca idee, uite-te aici!
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4469&idPhone2=3724
Sper ca te-am ajutat!

| MTL explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Salut,am bani de telefon ca sa cumpar dar nu vreau sa il cumpar pana nu imi iau husa si nu gasesc crying as vrea husa pe spate si de aia cu fermuar