| Pirvu_Teodora_1997 a întrebat:

Care telefon este mai bun si rezista mai mult, S4 sau iphone 5s?
Care rezista 4 ani?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ala de care ai tu mai multa grija

| valentin75 a răspuns:

Salut! Rezista cat ai grija de el, poate rezista cateva clipe sau 4 ani! Tot ce se face acum are termen de 4-5 ani, nu mai sunt ca vechile Nokia (5110), daca aruncai cu el ii recuperai partile il remontai si functiona! Acum...totul e mai sensibil si cu un consum foarte mare de curent!

| paulthegame a răspuns:

Amandoua rezista sunt telefoane bune dar conteaza si cum le folosesti si cata grija ai de el

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege
Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0c83j8.php

"Rezistenţa" depinde de cum le foloseşti şi câtă grijă ai de telefon :)

Toate cele bune.