| Corches_Maria_1999 a întrebat:

Cat costa reparatia la sunet, la iphone 4s

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

In jur de 30-50 de lei.

| Jipa95 a răspuns:

40 lei, plus manopera, undeva in jur de 60 lei.

| stlucian a răspuns:

Depinde, daca e doar mufa "mama"/adica cea din tel. pana in 50 lei daca gasesti un service care sa o aiba daca e ceva legat de aplificatorul audio/placa de baza e mai scump.Verifica daca castile sunt functionale! Ele in general se "defecteaza"/intrerup chiar langa mufa "tata" cea care e solicitata mai mult la indoituri (chiar de unde pleaca firul de langa mufa spre casti).
Poerneste tel./muzica si roteste usor apasat cu castile in urechi cablu de langa mufa pentru a determina defectul.
Mai multe detalii! Te rog!