| Mastan_Razvan_1990 a întrebat:

Cât costă să-mi schimb ecranul crepat de la un SAMSUNG Galaxy S3?

Răspuns Câştigător
| Bogzeus a răspuns:

Salut!
Ca sa iti schimbi ecranul costa 11- 12 milioane deoarece sticla este lipita de display si se pune cu un display nou. Mi-am spart ecranul de la s plus si a costat 6 miloane la s2 este 8 si la s3 este 11 - 12 milioane.

2 răspunsuri:
| MTL a răspuns:

In jur de 2-4 mil.
Funda? happy

| Bogzeus a răspuns:

Salut!
Ecranul nu costa doar 2 - 4 milioane costa chiar 12 - 13 milioane deoarece se schimba cu tot cu display acum cateva zile mi-am spart un ecran de la s plus si a costat 4 miloane ca am avut reducere el costa 6 la s2 costa vreo 8 si la s3 vreo 12 miloane. Aproape cat jumatate din telefon.