| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa sa repari Touchscreen-ul la un telefon LG KP 500? am unul acasa si l-as repara ca sa il vand apoi. imi iese ceva sau ma complic degeaba?

3 răspunsuri:
| Cryshhtian a răspuns:

In jur de 60-70 lei

| GoodLuck10 a răspuns:

Buna, si eu am avut aceeasi problema, dar cu un alt telefon tot Touchscreen si i-am crapat ecranul si sa-l repar costa cat sa-mi iau un telefon nou ( in jur de 250 lei) asa ca mi-am luat un telefon nou si asa te sfatuiesc si pe tine.
Sper ca ti-am fost de folos. happy

| tuGatita a răspuns (pentru GoodLuck10):

La mine trebuie doar schimbat touchscreen-ul. altceva nu e stricat. si m-am uitat pe net si e destul de ieftin unul..nu stiu insa cat costa sa il schimbe la un service