| oanabuysomeweed a întrebat:

Cat ar costa sa repari un touchscreen LG GS290?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Chiar asa de mult costa? sper sa nu-mi stric telefonul niciodata praying
Eu credeam ca costa in jur de 80-100 leithinking

| oanabuysomeweed explică (pentru yupiiiiiiiiiiiiii):

crying Se pare ca doar touch-screeen ul nou costa 40 lei.+ ce mai face ala care repara face 2 milioane, s-a interesat tata...Dar cred ca doar cumpar un nou touh si invat sa-l pun singurarolling on the floor

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru oanabuysomeweed):

Da` oare cum arata touch-ul fara sa fie pus in telefon?

| anutza6117 a răspuns:

Intre 200 si 350 lei

| AlexandruChiser a răspuns:

Vad ca pe aici, preturile variaza intre 18-40 RON, deci cu manopera poate un milion... http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-touch-screen-lg-gs290.html

| mobile a răspuns:

Buna seara,
Costul reparatiei nu ar trebuie sa fie mare, intr-un service de bun simt 15-20 lei costa manopera, dar mai ramane piesa pe care o poti gasi la magazingsm.ro la un super pret http://www. magazingsm.ro/piese-telefon/geam-cu-touchscreen-LG-gs290-cookie-fresh-original-10590
Spor.

| CrazyLady a răspuns:

Si eu am LG gs290 (cookie fresh) si touchscreen-ul nu prea mai merge straight face.

| Abcc_Madduu_1996 a răspuns:

In jur de 300-350 lei

| Capră_Geanina_1999 a răspuns:

Cred ca ar costa cam de la 50 lei in sus! Si eu trebuie sa-mi repar touch-ul la un telefon Samsung GT-S5230.....si nu stiu cat costa! Mie mi-a zis cineva ca ar costa in jur de 80-90 lei! Dar la al tau cred ca 50-70 lei!