| YoYo09 a întrebat:

Cat costa un Samsung Galaxy ace s5830 la magazinele Orange?

5 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Sa nu faci prostia sa il iei la abonament. Mai bine strangi bani si iti iei la liber, ca la abonament il platesti de 2 ori cel putin laughing Si poti sa il gasesti pe net la preturi mai mici ca la Orange, Vodafone, Cosmote, si liber de retea. Eu mi-am luat un Glaxy Gio si era vreo 7 milioane si ceva cand a aparut, la Vodafone, si eu l-am luat de pe net 6 milioane.

| andyx11 a răspuns:

De la 29 de euro

| andreeadeeaandreeadea a răspuns:

Costa 655,55 lei in magazinele Orange.
In magazinele cosmote 677, 99 lei.
funda?

| Qqq123 a răspuns:

La Orange costa 623, 99 lei, la Cosmote 633, 99 lei, iar la Vodafone nu prea gasesti.