| HawkEyeRO31 a întrebat:

Ce alegeti intre: Xperia E, Xperia U, Xperia Miro, Huawei U8850.Baterie si putere

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Cel mai bun telefon din cele mentionate de tine este Sony Xperia U pentru ca are un procesor puternic,ocamera foarte buna,un display foarte bun,se aude chiar tare (stiu de la un prieten care are si cand a pornit muzica,chiar si in aer liber,se auzea foarte tare si clar), este foarte aspectuos, deci acesta este alegerea potrivita.
Si daca cineva iti spune ca sa nu ti-l iei nu prea cred ca stie ce poate sa faca acel telefon big grin, este foarte bun, plus ca e SONY.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Xperia E este mai bun.
Pa, pa.

| maryusmono a răspuns:

Dintre toate eu l-as alege pe acesta: http://bit.ly/16WHuLx judecand dupa specificatiile produsului si dupa parerile celor care il folosesc.

| EuAli a răspuns:

Xperia E in orice caz.

| iesiacasa a răspuns:

Sall. per total eu as alege xperia u deoarece are camera 5 mp ca Huawei vision iar procesorul cel mai bun este a lui xperia u decoarece din cele demonstrate el e singurul dual core.si la ecran sunt toate de 3.5 inch cu exceptia lui xperia miro are 3. 2inch iar Huawei vision are 3.7 inch destul de mare dar dezavantajul lui Huawei vision(u8850) este ca nu poti sa scoti bateria.deci xperia u este the best.bafta

| HawkEyeRO31 explică:

SI am uitat: Htc Desire C si pentru muzica

| Florentin_Gabriel_Draghici_1995 a răspuns:

Xperia E este cea mai buna baterie si multa putere.

| GamingROmaniaS a răspuns:

Xperia E