| crazyhye a întrebat:

Ce aplicatii pot fi instalate pe Samsung star 2?

Răspuns Câştigător
| Anotherusername a răspuns:

Poti instala aplicatii de android care au terminatia in.Apk deoarece mi se pare ca modelul acesta de telefon este cu android dar daca nu e cauta aplicatii java (.JAR). Funda?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Numai aplicatii in java. De ex. aici:
http://www.umnet.com/mobile-software/0-4431-0-java_j2me_apps-0
(le cauti pe cele cu rezolutia de 240x400, merg si cel e240x320 dar va fi ecranul mai mic).

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Pai le gasesti mai pe toate, doar ca nu sunt la fel ca pentru android, ios, sau wp