| George_8501 a întrebat:

Ce are telefonul meu? Il tin la incarcat si dupa o ora se duce bateria m-am dus am cumparat alta baterie si este la fel ce se intampla?

3 răspunsuri:
| Anby a răspuns:

Depinde de ce tip de telefon e si de cat il folosesti.In genereal telefoanele de la Apple au autonomia mai mica decat restul iar daca il folosesti incontinuu se poate descarca mai repede.
Poate fi ceva legat si de procesor, un scurtcircuit poate sa-ti consume bateria mai repede.Iti recomand sa te duci cu el la un service.
Bafta~!

Răspuns utilizator avertizat
| razwan10 a răspuns:

E simplu! ia-ti alt telefon!