| Gherghisan_Ionut_1999 a întrebat:

Ce ati alege din Samsung galaxy s3 mini value edition si LG L70?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG L70

| Jipa95 a răspuns:

S3 mini. Camera mai buna, procesor mai bun, gpu mult mai bun si os mai bine optimziat.

Bft!

| happy31animation a răspuns:

Samsung galaxy s3

| MădălinaDinu a răspuns:

LG L70

Răspuns utilizator avertizat
| 1123456789 a răspuns:

Eu am S3 mini Value Edition dar sunt multumit in raport de 70% de el restul de 30% sunt dezamagit deoarece cateodata face fite. gen se blocheaza bara de sus sau cand bagi modelu la el face mofturu nu te lasa sa il introduci. si LG nu recomand alt model decat Lg G3 sau Lg G3 mini... eu as zice sa te gandesti la alte telefoane sau sa mai strangi ceva bani pentrh ceva mai bun

| rafaelo7 a răspuns:

Cu siguranta Samsung galaxy s3 deoarece este mai folositorwinking si mai fain! Funda?