| Vasi321 a întrebat:

Ce ati alege dintre LG optimus black si Samsung Ace Plus? si de ce?

Răspuns Câştigător
| GicuGagicu a răspuns:

Lg optimus black. Cu toate ca ace plus a aparut in 2012 si LG-ul in 2011, ace-ul are o rezolutie f slaba de 320x480, pe cand LG 800x480. Celelalte carecteristici sunt aproape identice cu un PLUS pentru Lg care are gorilla glass. Adica daca il scapi pe jos nu se face ecranul praf

1 răspuns:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

LG cu siguranta. Este de 10 ori mai frumos si este si performant