| Marius525 a întrebat:

Ce fac cand mi se blocheaza telefonul(Samsung galaxi mini 2)aveam un cod(model)si un coleg a bagat coduri gresiti de multe ori si acuma imi cera o adresa si parola s pun da tot nu merge ce fac? Astept raspunsuri cat mai repede va rog

Răspuns Câştigător
| aly300 a răspuns:

Trebuie sa te loghezi cu contul de la google

4 răspunsuri:
| Dorin_Rosu_1997 a răspuns:

Buna, am solutia problemei tale inchide telefonul si cand il deschizi din nou apasa pe tasta de deschidere a telefonului si in acelasi timp si tasta de volum- cea de jos apoi iti va aparea ceva acolo niste chestii tu o sa te duci la facory data/reset cu ajutorul tastelor de volum si dupa ce apesi pe factory data reset, te duci pe yes o sa se stearga tot din telefon iar apoi apesi pe reboot now...o sa iti mearga!

| Marius525 explică (pentru Dorin_Rosu_1997):

Am o intrebare.Telefonu se reseteaza dupa ce fac ce zisasi?

| Marius525 explică (pentru aly300):

Pai nu merge.Iti trebuie net sa mearga?

| Dorin_Rosu_1997 a răspuns (pentru Marius525):

Nu nu iti trebuie net