| Cătălin11 a întrebat:

Ce imi puteti recomanda dintre Samsung Galaxy Trend Lite si Plus. Nu sunt decis pe care sa-mi-l cumpar. Vreau sa stiu de ce unul si nu celalat.
Funda

Răspuns Câştigător
| piciu25 a răspuns:

In primul rand plus are 768 mb de ram pe cand lite are doar 512mb..plus are procesor dual core de 1.2 ghz, pe cand lite are dual core de 1.0 ghz..plus are camera de 5 mpx pe cand lite are doar 3.15 mpx..sunt multe diferente..deci iti recomand pluswinking

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy Trend Plus, întrucât are specificații mai bune față de Lite.