| misscave2010 a întrebat:

Hei!

As dori sa-mi cumpar telefonul Samsung Galaxy Trend Lite >-- http://gadgets.ndtv.com/samsung-galaxy-trend-lite-1077, insa am unele dubii in ceea ce priveste calitatea sa functionala.

Ma puteti ajuta va rog cu sfaturi si opinii in vederea achizitionarii?

Multumesc

1 răspuns:
| speedgoblin a răspuns:

Despre acest Samsung se spun destul de multe:cum ca ar avea multe erori si laguri, dar este si laudat de multa lume.Samsung in general au scos telefoane bune. Daca ai fi deschisa si spre alte telefoane din gama Samsung te-as sfatuii sa te uiti si la Samsung Galaxy young sau Samsung galaxy Ace.Cel din urma l-am avut eu si am fost foarte multumit de el.