| Ramo137 a întrebat:

Ce inseamna daca se aprinde ledul albastru la Samsung s6 dar nu si telefounul? Nu a mers 10 ore deloc si nu incarca, nimic, dupa care l-am dat usor de covor si se incarca, lol, apoi a ramas negru pe un led albastru mereu.
nu face nimic. e ca si mort...

Singur ce e viu e ledul ala albastru. dar ecranul negru si nici nu mai arata ca incarca

2 răspunsuri:
| FloriN714 a răspuns:

E dus display-ul sau bateria, cand l-ai frecat de covor ai creat electricitate de aceea s-a aprins.

| Xsul411 a răspuns:

Incearca un reboot
Volum jos home si lock in acelasi timp
Daca nici asa nu vrea...placa de baza e duduita