| MaxKiller a întrebat:

Ce jocuri si aplicatii android mai stiti? Lasati link! sau site-uri unde pot gasi jocuri sau aplicatii android pentru procesor armv6 1gb, hvga 320x480 si ram 512

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| bassmusic a răspuns:

Google Play.Bafta

| Gabi20CM a răspuns:

Mobile9

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Postează denumirea exactă telefonului, dacă tot ne "obosim" să căutăm...

Să ne "uşurezi" puţin "munca"!

| MaxKiller explică (pentru bursuc001):

Vodafone Smart 2 ( nu am avut o alegere prea inspirata cumparandul dar deocamdata pe asta il am si trebuie sa-l folosesc )

| MaxKiller explică:

Si nu mai dati raspunsuri den Google Play laughing ca oricine il stie si are aplicatia in telefon laughing