| ediking03 a întrebat:

Ce parare aveti despre Samsung galaxy s3 mini dati-mi si mie niste pareri va rog repede

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Este un telefon PERFORMANT la un preţ accesibil!
Preferabil să-l iei cu memorie internă de 16 GB.

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_i8190_galaxy_s_iii_mini-5033.php

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
| GrumpyGirl a răspuns:

E bun si foarte accesibil dar nu la fel ca s3
oricum e mai ieftin si nu prea conteaza diferenta ca s3 poate fi dirijat cu vocea la vreo 4-5 aplicatii
i-ati un s3 mini

| JUST44FUN a răspuns:

Ii ca s3 dar ii mai slab

| Nerali a răspuns:

Eu nu ti-l recomand il are prietena mea si nu are pareri prea bune despre el de exemplu orice melodie ai seta el va suna incet dar avantajul e ca poti downloada mai multe aplicatii funda?

| ediking03 explică:

Va multumesc
nu imi plac astia raspund si zic funda?
si dau un raspuns de cacao

| ediking03 explică:

Mi l-am luat este foarte bun va multumesc pentru pareri