| OnePiece a întrebat:

Ce parere aveti de Huawei Mate 9?

4 răspunsuri:
| Tudor_Costin_1990 a răspuns:

Super bun telefonului'!
Merge foarte bine si e foarte bun!
Recomand cu încredere!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Camera aia... e absolut in-cre-di-bil.

| Mimo2 a răspuns:

Opinia maestrului => https://m.youtube.com/watch?v=ji0S4eGkMhc
Funda?

| Vvistula a răspuns:

O parere foarte buna, sincer cand vine vorba de telefoane ca acesta nu trebuie sa ai o parere despre cum functioneaza sau alte lucruri de genul acesta, fiindca sigur functioneaza super bine, eu zic ca e important cum arata, lasa testele, telefoanele de nivelul lui sunt toate bune, eu imi iau telefonul dupa cum arata fiindca stiu ca daca dau si ceva bani pe el nu o sa-mi fac griji de functionalitatea lui.