| OnePiece a întrebat:

Ce părere aveți de noile iPhone-uri?

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Ca de obicei, nimic nou la pret bomba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În afară că le-au făcut cât o tabletă de mari, nu e nimic special la ele. Nu fac mare lucru diferit fața de un telefon de 1000 lei.
Sunt curios dacă varianta aia Max intră în buzunar.laughing

| SkenWell a răspuns:

Apple iPhone XR este 40 de milioane mai pui 5 si iti iei un Note 9 si crede-ma ca til rupe la toate capitolele, Iphone doar de fita, Acel Iphone XR abia are ecran HD in 2018... la pretul ala.

| Panda320 a răspuns:

Iphone x este prototip, este inca in zona de testare, daca te intereseaza sa il cumperi, recomand in 1-2 ani happy