| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung Galaxy Gio si de pe ce site "serios" as putea sa il comand? Vreau sa imi iau un alt telefon si il vreau pe acesta, insa ar fi primul smartphone care o sa il am, asa ca astept parerile vostre ^-^.

4 răspunsuri:
| VladLungu a răspuns:

EMAG. ro, cauta telefonul dorit si dai la comentarii, acolo o sa gasesti tot ce dorecti. Reprosuri pro sau contra.
Bafta!

| nyteshade1797 a răspuns:

E bun Gio, dar daca vrei un telefon nou, la banii astia mai bine ti-ai lua Samsung Galaxy Mini2!

| supermamici a răspuns:

Buna,
Mai degraba acesta: http://bit.ly/galaxy-ace-onyx

| maryusmono a răspuns:

Salut,

Mie unul mi se pare un telefon destul de reusit iar raportul calitate pret foarte bun.

Ce e de admirat la el?

Procesorul modest de 800 mhz... nu are la ce sa iti trebuiasca mai mult

Bateria de 1350 mhz. care face ca telefonul sa nu te lase la greu cand iti e lumea mai draga

Ecran tactil cu o fidelitate buna

Versiune stabila de andorid. 2.2

Iti recomand sa intri aici: http://bit.ly/14coGtY pentru a vedea si parerile altora despre acest telefon.