| Bubbico a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung Galaxy S4? Vi se pare prea mare?

4 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Fata de alte telefoane este destul de are dar unora le place asta.Depinde de persoana.

| presus a răspuns:

Pai telefoanele Samsung Galaxy sunt bune si au un aspect frumos toate. Doar ca mie nu-mi place un Samsung Galaxy S4, eu il prefer pe al meu Samsung Galaxy Young. Recunosc ca este mai bun Samsung Galaxy S4 are si un Android mai mare, dar este telefonul destul de mare... ceea ce este urat (parerea mea personala). Cea mai buna marime care imi place mie este la un Galaxy Y. Sper ca te-am ajutat, funda?

| sltlp a răspuns:

Arunca on ochi si la Htc One. O sa intelegi de ce.

| cosmin655 a răspuns:

Eu am unul, da este foarte mare.Il recomand celor care cauta calitate nu frumusete(pentru frumusete exista iphone 5)happy.