| cristinicamititica a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy S II? funda!

Răspuns Câştigător
| BOoORseC a răspuns:

Mposibilul devine posibil. Procesorul pentru aplicatii Samsung Dual Core este raspunsul ultra rapid pentru performanta mobila, oferind multitasking de mare viteza, incarcarea rapida a paginilor Web, viteze de reactie mari, o interfata pentru utilizator mai simpla, editarea de imagini cu viteza remarcabila si jocuri de inalta performanta. Cu capacitatea sa de codare/decodare extrem de rapida, care permite filmarea si redarea tuturor videoclipurilor (1080p / 30 cps), eclipseaza celelalte procesoare Dual Core. Transmiterea impecabila a videoclipurilor sau a muzicii se imbunatateste considerabil datorita standardului wireless super rapid HSPA de 21 Mbps. Putere de procesare uimitoare, performanta uimitoare. asta cred eu. funda?

15 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

E ok. Mie imi convine ca poti sa folosesti cartele normala la el, nu de-aia mica. Se misca bine, are camera buna, ecran mare si baterie ok. Plus ca suporta si ultima versiune de android.

| MaxKiller911 a răspuns:

Este un telefon foarte bun, dar iti recomand un Allview p5 alldro ( e foarte bun, eu o sa mi-l cumpar in ianuarie ), plus ca Allview e mai ieftin ( 999 lei, camera de 8 mpx, procesor de 1 GHz dual core.memorie interna 4gb si android 4.0.4)

| danyshatAT a răspuns:

Eu zic ca e foarte bun are android pe el wifi memorie bunicicahappy merita achizitionat

| RazvanelStefanel a răspuns:

Un telefon foarte bun performant inteligent are un ecrat tactil foarte bun o camera foarte buna un android bun si anul trecut muream toti dupa el

| IrinaAnda a răspuns:

Este foarte bun eu l-am avut.Te sfatuiesc sa ti-l iei.

| Razvy29x a răspuns:

Merita deoarece este un telefon cu marime accesibila poti sa-l folosesti sa-ti download-ezi aplicati utile gen autocad, etc.

| CosmaIonel a răspuns:

Merita cumparat parerea mea. Are sistemu de operare foarte bun.Ai tot ce iti trebuie pe el.
Merita cumparat iti garantez pentru el.

Funda?

| xPufoshenie a răspuns:

E un telefon bun. Touch-ul merge usor si nu se strica. te sfatuiesc si eu sa il ei. Are multe aplicatii si e rezistenta carcasa. E cam subtire, dar daca ai grija, va tine mult! happy :* Sper sa iti fie folosiotor

| ChenanGabriel a răspuns:

Este unul dintre cele mai bune telefone la ora actoala zic eu si cred ca merita sa fie cumparat

| vikaalex33 a răspuns:

Foarte bun, rezistent... Eu il am de 1 an, l-am scapat [fara husa] de vreo 20 de ori, nu are nicio zgarietura. Daca vrei sa-l cumperi, ti-l recomand. Daca te intereseaza culoarea, parerea mea, ia-ti negru. Eu am alb si acum vreau sa-l schimb pe unul negru. Plus ca nu se murdareste asa de repede...
///Funda? \\\

| cristinicamititica explică (pentru vikaalex33):

Mersi. eu scap telefonul pe jos destul de des si e un avantaj daca nu se strica...

| BOoORseC a răspuns (pentru cristinicamititica):

Funda?

| cristinicamititica explică (pentru BOoORseC):

Scuze. iti dau funda daca imi zici de unde ai copiat textul. nu cred ca l-ai scris tu.

| BOoORseC a răspuns (pentru cristinicamititica):

Ok ok. am scris numele la telefon pe internet si am gasit acolo o descriere.

| cristinicamititica explică (pentru cristinicamititica):

Bine. era mai simplu daca imi dadeai link-ul. oricum, ti-am promis funda... felicitari!happy