| doc70 a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung Galaxy S II? Nu vi se pare cam mare ecranul? Dar de S I? Pe care l-ati alege si de ce? Funda + vot! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| katalin19 a răspuns:

Sincer eu as alege Samsung galaxy S II imi place foarte mult 1.2 GHz, Dual Core processor 480 x 800 pixeli rezolutie ecran etc. Samsung Galaxy S II. Daca te-am ajutat dai funda?happy! Mersi!happy

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Matematica pura - fie ca banii sint sau nu sint o problema, daca nu ai nevoie de telefon in scopuri lucrative, ci doar ca sa te dai rotund, mai bine da banii pe unul mai ieftin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca banii nu sunt o problema si sa trebuiasca sa alegi pe cel mai ieftin atunci S2. De ce? Matematica pura 2 mai mare ca 1.

| adelinutu1 a răspuns:

Eu zic ca s2 este mai subtire mai performant 1 gb ram s1 avea 512 mb ram. E foarte bun. intra pe http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-3621.php pentru a vedea calitatile. funda?