| Schatten a întrebat:

Ce parere aveti de smartphone-urile de la Allview? Am auzit recent de aceasta marca, as dori sa achizitionez un Allview P4 sau P5, mi se pare super ok raportul calitate-pret. Pentru un telefon cu Android 4.0, camera de 8pm, video HD, 512 RAM, Cortex A9 Dual Core, si Gorilla Glass mi se pare prea ieftin, ceva "contra" trebuie sa aiba, dar nu ii gasesc. Un review ar fi de apreciat, multumesc in avans! happy

P.S. Ma gandeam si la un HTC Sensation sau XE, si banuiesc ca acesta este mai bun, ce parere aveti?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Allview sunt performante dpdv tehnic, n-aş putea spune acelaşi lucru despre calitate ( fiind telefoane "no name" )...

Dacă ai GRIJĂ de el ar TREBUI să ţină MULT - dar, bănuiesc că sunt mai sensibile "fizic" vorbind...

Sigur că un telefon de marcă, cum spui de un HTC Sensation, ar fi mai indicat.

Cel mai bun ar fi HTC Sensation XE - vezi comparaţia la linkul :
http://www.smartprix.com/compare.php?ids=166,1884,1979