| VerrraKay a întrebat:

Ce parere aveti despre acest telefon http://www.banggood.com/......17451.html Inteleg ca este chinezarie curata si pretul ne baga imediat in dubii avand in vedere specificatiile si pretul ieftin, dar m-am uitat la review-urile telefonului si in ceea ce priveste raportul pret-calitate, calitatea este cu mult peste pret.

De mult timp vreau sa imi schimb vechiul meu Galaxy Mini. Voiam neaparat sa imi iau un Samsung Galaxy S3 sau S4, dar pretul e destul de costisitor si am dat peste acest telefon care are tot ce-mi trebuie mie.

Ce parere aveti? Ce va place si ce nu va place?

1 răspuns:
| HDR10 a răspuns:

Salut! Eu iti recomand sa nu te incurci cu replici! Vei regreta mai tarziu. Intr-adevar, un S3 nou il gasesti la 800-900, dar merita pana la ultimul leu.
Daca vrei sa-ti iei ceva bun, iti recomand un Samsung Galaxy Trend Plus (400-500).
Bafta