| Hellboy96 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Nokia 2? Am citit ca bateria tine foarte mult!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Bateria este de 4100 mah ceea ce-i confera o autonomie mai mare. Are, insa, doar 1 Gb de RAM (fata de Nokia 3 care are 2 Gb).
Eu asi mai pune 100 lei si l-asi lua pe asta: http://bit.ly/2P3gfxU

1 răspuns:
| F3d0x a răspuns:

Daca vrei un telefon care sa tina mult, recomand Allview P9 energy, are o putere de 5000 de miliamperi/ora si este un telefon super!