| BitKode a întrebat:

Ce parere aveti despre asta? E o replica foarte reusita :) Se merita sa imi cumpar una? As vrea sa imi iau ori galaxy s5 replica ori iphone 5s replica deoarece nu imi permit sa dau 3000 lei pe un telefon :P E bun de ceva?
http://www.tocmai.ro/samsung-galaxy-s5-s5-g900-replica-1 7077136.html

Răspuns Câştigător
| Mk01 a răspuns:

De ce să faci aşa ceva? Mai bine cumpără un Allview A4 quad şi o să te ţină sau un galaxy s2 că se găsesc şi la 450 lei.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si asa o sa dai 450 ron pe un telefon de unica folosinta. ala nu stii cat merge si cand il poti arunca la gunoi. Cu 450 gasesti telefoane cu android decente

| Alex_Matran_1994 a răspuns:

A cumparat cineva? Parerii?!?

| BitKode explică (pentru Alex_Matran_1994):

Nu il cumpara. Si-a luat cineva si e varza! Eu mi-am luat un Allview P5 life, e smecher telefonul, face toti banii. E mai bun decat o replica d-asta!