| IT a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Note 4
Eu sunt posesorul acestui phablet si sunt foarte multumit de el
Cel mai mult la acest telefon mi-a placut displayul quad hd adica 2k
Am avut oe mana si un iPhone 6 + si nu mi s-a parut ceva wow fata de iPhone 5s foarte simplu si plictisitor
Pe Note 4 pot viziona clipiri 2k pe youtube si se vede diferenta dintre full hd si quad hd
Acuma vine si intrebarea de ce mi se incalzeste asa tare ajungang pana la 40°C
Dau funda

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Se incalzeste asa tare ca are procesor puternic si nu are racire si fiindca este folosit, de obicei asa se intampla la inceput cand il iei, eu am note 3 si asa mi se incalzea si mie la inceput si pe altii i am auzit ca li se incalzeau telefoanele la incept si tot Samsung aveau, acum nu stiu ce sa zic, e de la folosinta asta e clar, altceva. sa ii intrebam pe cei de la Samsung.