| Ateistu a întrebat:

Este note 4 cel mai bun phablet?
Are note 4 cel mai bun si clar display?
Se observa diferenta de la quad hd la full hd?
Eu am un note 4 si un galaxy s4 si tin sa precizez ca se observa
Youtube pe note 4 merge la 1440p si este un urias salt de la 1080p
Dau funda

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. Probabil da
2. Temporar, eu spun ca da.
3. Daca iti bagi ochii la 2 cm de ecran si te iei sa analizezi, intre un note 3 si 4, posibil sa vezi mici diferente, daca le vezi. Altfel, nu is chiar mari diferentele vizibile. Daca tii telefonul la o distanta normala si corecta daca pot spune asa, nu ai sa observi.
5. Vrei o parere sincera? Mi se pare dat in spectacol. Cu ce te ajuta ca vezi 2k pe telefon? Chinui si consumi bateria mai rapid. Plus, cat continut 2k ai tu pe youtube, sa fim seriosi.

Răspuns utilizator avertizat