| xAngelo a întrebat:

Buna baieti si fete. Acuma intrebarea mea Samsung galaxy sau Iphone 6s plus?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ca iphone 8 nu man, cpu de la iphone e cel mai bun din lume e ca un i5 de la Intel isi dai seama pluc ca gpu e integrat in cpu ceea ce a o evolutie in tehnologie, alege s7 daca ai banii man, conteaza foarte mult partea software care la iphone e net superior altor telefoane

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iphone 6s =calitate americana man, orice ar spune uni calitate inseamna produse facute de popoarele germanice

| xAngelo explică (pentru RAY):

Eu ziceam de galaxy 8 am uitat sa scriu numarul...

| RAY a răspuns (pentru xAngelo):

Atunci mai bine s8 man, e o diferenta recunosc si eu asta, cumpara s8 in acest caz

| xAngelo explică (pentru RAY):

Um aduci sa te mai intreb ceva s8 e mai bun ca iphon 7-8? si ce zici de siri worth?

| xAngelo explică (pentru RAY):

S7? iPhone?

| RAY a răspuns (pentru xAngelo):

Man cati banii ai? care isi place ce aspect mai mult?
https://gadgets.ndtv.com/samsung-galaxy-s8-4009-vs-apple-iphone-7-3766

| xAngelo explică (pentru RAY):

Mam nu-i de banii ca am vrut sa iau si iphon X dar dupa ce am vazut chestia aia sus si cat de naspa e in video cand te uiti am zis dal masa de jeg

| RAY a răspuns (pentru xAngelo):

Man eu personal spun ca si iphone 6 e ok pentru un utilizator si s7 de la Samsung, mie personal imi place s8 cum arata ca aspect, nici eu nu vad rostul unui iphone x pentru Facebook, poze etc
ne apropiem de o tehnologie prea avansata, daca astia ajung la 7 nmm din cate am inteles e limta tehnologiei, dar iphone miseaza pe un sistem de operare mai bun ca Android, viitorul va face diferenta sistemul de operare ca hardware nu vrea vad ce evolutie mai poate avea, ca si la windows ce sens ar avea un windows 11, se merge pe sistem de operare mai rapid, bun, mai prietenos http://imagazin.ro/cinci-aspecte-importante-ale-procesorului-a11-bionic/
plus ca daca cade jos o comoara de asta si se sparge te faci plus ca in ro se fura mult telefoane, vorbim de 1000 de euro eu nu as avea curaj sincer, hoti sunt peste tot uni ar ucide pentru un asemenea telefon, eu unu as alege unu mai ieftin dar rapid, daca as avea banii as cumpara s8

| xAngelo explică (pentru RAY):

Deci nu iPhone ci S8 got you mate thex

| RAY a răspuns (pentru xAngelo):

Ca iphone 8 nu man, cpu de la iphone e cel mai bun din lume e ca un i5 de la Intel isi dai seama pluc ca gpu e integrat in cpu ceea ce a o evolutie in tehnologie, alege s7 daca ai banii man, conteaza foarte mult partea software care la iphone e net superior altor telefoane

| Victor453 a răspuns:

Iphone 6 s plus

| liliana77any a răspuns:

Iphone 6 plus.