| spy99 a întrebat:

am un Samsung galaxy y duos am instalat un alt soft si acuma se vede displayul alb astept raspunsuri de la voi

Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Salut^, asa am facut si eu mai de mult, dar mie mi se vedea display-ul negru in plus avea si niste dungi gri ma rog. Eu mi-am dus telefonul la reparat, la un sediu de reparat telefoane, am dat 10 sau 15 lei cred, asa-mi amintesc. Tu nu ai ce sa faci...adica nu poti sa-i faci ceva, doar daca-l duci la reparat. Sincer nu stiu de ce ai instalat alt soft, eu cred ca-i foarte bun al lui, dar na' eu am Samsung Galaxy y. nu duos. Sper ca te-am ajutat, funda?; )

| spy99 explică (pentru presus):

Mersi happy

| presus a răspuns (pentru spy99):

Cu placere!